Szkolenie psów Śląsk
Training Dogs
Szkolenie psów Gliwice
Szkolenie psów Katowice

Socjalizacja Twojego szczeniaka

Psie Przedszkole – Socjalizacja Szczeniaka


Psie Przedszkole KatowiceOdpowiednia opieka i fachowa socjalizacja szczeniaka z otaczającym go światem w pierwszych miesiącach jego życia, jest niezbędna i konieczna,  jeśli chcemy aby w przyszłości był on zdrowym i szczęśliwym psem.

Niedostateczna socjalizacja pupila, może mieć negatywne skutki w jego późniejszym rozwoju. Szczeniak, który nie został poddany odpowiedniej socjalizacji, z uwzględnieniem specyfiki rasy którą reprezentuje, będzie w przyszłości narażony na niepotrzebne lęki, fobie i nadmierny stres.

Psie Przedszkole Gliwice

Jego niekomfortowy stan psychiczny, będzie miał wpływ na środowisko w którym żyje i niewątpliwie odbije się na osobach, z którymi będzie przebywał.

Dlatego idealną inwestycją dla Ciebie i Twojego pupila jest Psie Przedszkole. Wszystko czego pies nauczy się i z czym się oswoi w okresie szczenięcym, stanie się dla niego zwyczajne i ze spokojem będzie reagował na otaczający go świat w swoim dorosłym życiu.

Program psiego przedszkola obejmuje:

Dwa spotkania indywidualne z czego pierwsze w domu klienta, drugie w mieście gdzie pokazujemy w jaki sposób powinien wyglądać odpowiedni spacer socjalizacyjny oraz cztery zajęcia w grupie szczeniaków na naszym ogrodzonym placu szkoleniowym.

Podczas spotkań koncentrujemy się nad:

  • Budowaniem więzi z przewodnikiem tj. reakcja na dotyk, metody komunikacji
  • Opanowaniem zasad domowych – podstawy higieny i pozostawianie psa samego w domu
  • Pokazaniu jak powinien wyglądać poprawny spacer zwłaszcza tzw. spacer socjalizacyjny
  • Oswojeniem z pielęgnacją (psi fryzjer) i profilaktyką medyczną (wizyta u weterynarza)
  • Budowaniem pewności siebie u szczeniaka
  • Nauką poprzez zabawę – odpowiednia stymulacja psa, rozwój, nauka poprzez dobór odpowiednich aktywności
  • Eliminacją uciążliwych dla opiekunów a typowych dla szczeniąt zachowań tj. skakanie, gryzienie, dewastacja przedmiotów,
  • Wprowadzeniu podstawowych haseł tj. skupianie uwagi na opiekunie, przychodzenie na zawołanie, siad, spacer na luźnej i bez smyczy, spokojne odpoczywanie i inne.
  • Stymulacji z otoczeniem, czyli wprowadzeniem nawyku zrównoważonych reakcji na inne psy, nowych ludzi, środowisko miejskie.

Socjalizacja Szczeniaka GliwiceMetody naszej pracy oparte są na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Zajęcia odbywają się w małych przyjaznych grupach, w miejscu stworzonym celowo pod stymulację psich klientów.

Na naszym prawie 2000m2 ogrodzonym terenie znajduję się całoroczny, 100m2 namiot, który został specjalnie stworzony pod stymulację maluchów. Dzięki niemu zajęcia prowadzimy o każdej porze roku.

Przestrzegamy zasad profilaktyki medycznej, szczeniaki biorące udział w zajęciach grupowych muszą mieć ukończony okres kwarantanny poszczepiennej.

Psie Przedszkole KatowiceCechuje nas autonomiczne podejście do każdego naszych z klientów, dlatego zapraszamy również na spotkania indywidualne.

Istnieje możliwość dojazdu do innego miasta, w celu ustalenia oferty, zapraszam do kontaktu.

Pamiętaj! Prawidłowa socjalizacja szczeniaka, to klucz do szczęścia czworonoga.


PSIE PRZEDSZKOLE

680 zł

(2 spotkania indywidualne + 4 grupowe z innymi szczeniakami)


1 x pierwsze spotkanie u klienta

4 x spotkania w placówce szkoleniowej z innymi szczeniakami

1 x spotkanie w miejscu wielu bodźców i rozproszeń np. centrum miasta, dworzec, centrum handlowe

Grupy od 3 do 6 psów


SPOTKANIA SOCJALIZACYJNE INDYWIDUALNE :


Koszt pierwszej konsultacji (2h) – 220 zł

Koszt kolejnych spotkań (1-1,5h) – 150 zł

W cenie dojazd na terenie Gliwic

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Zapraszamy do kontaktu