chcę pomóc Twoim zwierzakom

to moja praca i pasja

O mnie

Nazywam się Ela Okońska, miło mi Państwa gościć na mojej stronie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do KONTAKTU.


Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Prawa i Administracji, z tytułem magistra uzyskanym w 2011 roku. Mijając się z własnym powołaniem, od razu po studiach rozpoczęłam edukację w dziedzinie bliskiej realizacji własnych marzeń. W 2012 roku zdobyłam dyplom certyfikowanego Petsittera. Z kolejnym rokiem ukończyłam długo wyczekiwany przeze mnie roczny Kurs Dyplomowy na brytyjskiej licencji Centre Of Applied Pet Ethology, dający uprawnienia behawiorysty zwierząt towarzyszących (specjalista terapii zaburzeń zachowania psów i kotów).

Na co dzień współpracuję z instytucją szkoleniową COAPE Polska. Nieustannie zdobywam doświadczenie w obcowaniu ze zwierzętami jako wolontariusz fundacji na Rzecz Ochrony Zwierząt „Szara Przystań”. Dodatkowo współprowadzę program w lokalnej telewizji pt. ”Sposób na cztery łapy”. Program zajmuje się tematyką zwierzęcą oraz porusza problemy bezdomnych zwierząt znajdując im szczęśliwe schronienie.

Stale staram się pogłębiać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach o tematyce szeroko pojętego behawioru zwierząt. Praktycznie na co dzień w pogłębianiu wiedzy na temat psów pomagają mi chętna do współpracy z człowiekiem suczka Fibi, oraz niesforna, wszędobylska suczka Molly, obie rasy buldog francuski.

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie.”

- M.Siegal


Wideo

Wszystkie odcinki programu Sposób na Cztery Łapy dostępne są na kanale Youtube Szara Przystań.

Certyfikaty

Zachęcam Państwa do współpracy

 

Elżbieta Okońska