Szkolenie psów Śląsk
Training Dogs
Szkolenie psów Gliwice
Szkolenie psów Katowice

chcę pomóc Twoim zwierzakom

to moja praca i pasja

Nazywam się Ela Okońska, miło mi Państwa gościć na mojej stronie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do KONTAKTU.


Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Prawa i Administracji, z tytułem magistra uzyskanym w 2011 roku. Mijając się z własnym powołaniem, od razu po studiach rozpoczęłam edukację w dziedzinie bliskiej realizacji własnych marzeń. W 2012 roku zdobyłam dyplom certyfikowanego Petsittera. Z kolejnym rokiem ukończyłam długo wyczekiwany przeze mnie roczny Kurs Dyplomowy na brytyjskiej licencji Centre Of Applied Pet Ethology, dający uprawnienia behawiorysty zwierząt towarzyszących (specjalista terapii zaburzeń zachowania psów i kotów).

Na co dzień współpracuję z instytucją szkoleniową COAPE Polska. Wspieram fundację Fundusz Migotkowy.
Biorę udział w projekcie Adopciaki.pl realizowanym przez Fundację Viva! Współprowadziłam program w lokalnej telewizji pt. ”Sposób na cztery łapy”. Program zajmuje się tematyką zwierzęcą oraz porusza problemy bezdomnych zwierząt znajdując im szczęśliwe schronienie.

Stale staram się pogłębiać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach o tematyce szeroko pojętego behawioru zwierząt.

Dzięki mojej wspaniałej Molly, która urodziła się niesłysząca, pogłębiłam wiedzę, oraz doświadczenie w pracy z psami dotkniętymi tą niepełnosprawnością. W mojej pracy stale wspiera mnie Fibi buldog rasy francuskiej.

Nasz zespół:

Anna Tomaszczyk – trener,behawiorysta

Od lat związana jestem ze zwierzętami. W formie wolontariatu, współpracowałam z wieloma fundacjami dla których byłam domem tymczasowym. Pięć lat byłam czynnym członkiem Komitetu społecznego Pokochaj i Przygarnij. Trafiały do mnie zwykle najtrudniejsze przypadki. Psy skrzywdzone, lękowe, wycofane. Miałam szczęście, że zawsze udało się pomóc i  trafiały do swoich rodzin aby po przebytych traumach wieść dobre życie. Prowadziłam również hodowlę psów, a także pracowałam w klinice weterynaryjnej.

Przez ostatnie lata szkoliłam się w kierunku behawiorystyki zwierząt towarzyszących. Ukończyłam kursy na trenera, oraz zoopsychologa w Silva Lopus. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w seminariach, a także rozwijam się w kierunku sportów kynologicznych.

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie.”

- M.Siegal


Wideo

Wszystkie odcinki programu Sposób na Cztery Łapy dostępne są na kanale Youtube Szara Przystań.

Certyfikaty

 

Zachęcam Państwa do współpracy

 

Elżbieta Okońska