Szkolenie psów Śląsk
Training Dogs
Szkolenie psów Gliwice
Szkolenie psów Katowice

chcę pomóc Twoim zwierzakom

to moja praca i pasja

Nazywam się Ela Okońska, miło mi Państwa gościć na mojej stronie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do KONTAKTU.


Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Prawa i Administracji, z tytułem magistra uzyskanym w 2011 roku. Mijając się z własnym powołaniem, od razu po studiach rozpoczęłam edukację w dziedzinie bliskiej realizacji własnych marzeń. W 2012 roku zdobyłam dyplom certyfikowanego Petsittera. Z kolejnym rokiem ukończyłam długo wyczekiwany przeze mnie roczny Kurs Dyplomowy na brytyjskiej licencji Centre Of Applied Pet Ethology, dający uprawnienia behawiorysty zwierząt towarzyszących (specjalista terapii zaburzeń zachowania psów i kotów).

Na co dzień współpracuję z instytucją szkoleniową COAPE Polska. Wspieram fundację Fundusz Migotkowy.
Biorę udział w projekcie Adopciaki.pl realizowanym przez Fundację Viva! Współprowadziłam program w lokalnej telewizji pt. ”Sposób na cztery łapy”. Program zajmuje się tematyką zwierzęcą oraz porusza problemy bezdomnych zwierząt znajdując im szczęśliwe schronienie.

Stale staram się pogłębiać swoją wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach o tematyce szeroko pojętego behawioru zwierząt.

Dzięki mojej wspaniałej Molly, która urodziła się niesłysząca, pogłębiłam wiedzę, oraz doświadczenie w pracy z psami dotkniętymi tą niepełnosprawnością. W mojej pracy stale wspiera mnie Fibi buldog rasy francuskiej.

Członkowie zespołu:

 

Katarzyna Zaleśna – Certyfikowany Trener z kilkuletnim doświadczeniem

Psy od zawsze były moim marzeniem – od najmłodszych lat pasjonowały mnie one, ich komunikacja i sposób nauki, a także zbawienny wpływ ich obecności na zachowania człowieka. Po latach było mi dane rozwinąć się w mojej pasji zbierane informacje przekuć w rzeczywiste działanie i pomoc ludziom w zrozumieniu ich psów. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na tworzeniu więzi i relacji opartej na zaufaniu– największym spełnieniem dla mnie, jako instruktra jest obserwowanie, jak z zajęć na zajęcia pies i człowiek stają się jedną, doskonale rozumiejącą się drużyną.

Prywatnie jestem szczęśliwą opiekunką Elzy, mixa pitbulla, która została przeze mnie adoptowana 2,5 roku temu jako półroczny piesek – już po przejściach, mocno wylękniony i bez jakiejkolwiek socjalizacji. Praca nad wzmacnianiem jej pewności siebie i budowaniem charakteru stała się moją wizytówką – w swojej pracy z kursantami kładę nacisk na skupienie i samokontrolę psa, a także opartą na zaufaniu relację z opiekunem. Moje treningi prowadzone są w codziennych warunkach w centrum miasta i zawierają elementy socjalizacji, zabawy i posłuszeństwa – tak, aby kursanci byli przygotowani na każdą sytuację.

Katarzyna Zaleśna Katarzyna Zaleśna

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie.”

- M.Siegal


Wideo

Wszystkie odcinki programu Sposób na Cztery Łapy dostępne są na kanale Youtube Szara Przystań.

Certyfikaty

 

Zachęcam Państwa do współpracy

 

Elżbieta Okońska