Szkolenie psów Śląsk
Training Dogs
Szkolenie psów Gliwice
Szkolenie psów Katowice

chcemy pomóc Twoim zwierzakom

od 10 lat to nasza praca i pasja


Nazywam się Ela Okońska-Massalska, wraz z zespołem prowadzimy szkołę Francuski Piesek – eleganckie wychowanie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Prawa i Administracji, z tytułem magistra uzyskanym w 2011 roku. Mijając się z własnym powołaniem, od razu po studiach rozpoczęłam edukację w dziedzinie bliskiej realizacji własnych marzeń czyli psychologii. W 2012 roku zdobyłam dyplom certyfikowanego Petsittera. Z kolejnym rokiem ukończyłam długo wyczekiwany przeze mnie roczny Kurs Dyplomowy na brytyjskiej licencji Centre Of Applied Pet Ethology, dający uprawnienia behawiorysty zwierząt towarzyszących (specjalista terapii zaburzeń zachowania psów i kotów). Chcąc dalej pogłębiać wiedzę ukończyłam kurs Trenerski dla behawiorystów. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje poprzez kursy, warsztaty oraz webinary, aby być na bieżąco z aktualną, dostępną wiedzą z zakresu behawiorystyki, farmakoterapii oraz szkolenia. 

Na co dzień współpracuję z instytucją szkoleniową COAPE Polska. Wspieram fundację Fundusz Migotkowy.
Biorę udział w projekcie Adopciaki.pl realizowanym przez Fundację Viva! Współprowadziłam program w lokalnej telewizji pt. ”Sposób na cztery łapy”. Program zajmuje się tematyką zwierzęcą oraz porusza problemy bezdomnych zwierząt znajdując im szczęśliwe schronienie.

Dzięki mojej wspaniałej Molly, która urodziła się niesłysząca, pogłębiłam wiedzę, oraz doświadczenie w pracy z psami dotkniętymi tą niepełnosprawnością. W mojej pracy stale wspiera mnie Fibi rasy buldog  francuski oraz adoptowany senior Bonus rasy Owczarek Belgijski .


Behawiorysta, trener Aleksandra Chyra
Ola

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, z tytułem magistra inżyniera behawiorystki zwierząt. Najbliższe memu sercu są psy, które fascynowały mnie już od dziecka. Swoją pracę opieram tylko i wyłącznie na metodach pozytywnych, aby relacja człowieka i jego czworonoga była połączeniem dobrej zabawy oraz przyjemności, która może płynąć z odpowiedniego podejścia do psów podczas treningów. Kurczowo trzymam się zdania, od psa
możemy wymagać tylko tego, czego go nauczymy.

Doświadczenie zdobywałam jako petsitter, członek koła ZKwP z oddziałem w Lublinie oraz nieustanna obserwatorka psich zachowań. Swoją wiedzę poszerzam zasięgając źródeł u różnorodnych psich trenerów zarówno
polskich jak i tych zagranicznych oraz na podstawie aktualnych badań naukowych i książek.

Prywatnie jestem opiekunką owczarka szetlandzkiego Ringo, który posiada status psiego seniora 🙂

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie.”

- M.Siegal


Wideo

Wszystkie odcinki programu Sposób na Cztery Łapy dostępne są na kanale Youtube Szara Przystań.

Certyfikaty

Zachęcam Państwa do współpracy

Elżbieta Okońska